Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Hem dikimi kolay hem de kurulumu kolay olan çadırlara verilen addır. Genel olarak afet koordinasyon merkezleri tarafından kullanıldığından bu isim ile birlikte anılmaktadır. Mülteci Çadırı da esas amaca yönelik bir dizayn vardır. Fazla masraf ve ekstra maliyet yaratabilecek ayrıntılardan mümkün olduğunca kaçılmıştır. Bu alanda   web sitemiz içeriğinde sipariş verebilir ve kurulum işlemlerinin de kolayca yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Efor Çadır

Mülteci Çadırı da sektöründe pek çok firma tarafından üretimi yapılmakta olan bu tip Çadırların bu denli rağbet görmesinin başlıca sebebi dikiminin kolay olması ve bununla birlikte kurulum aşamasında montaj ve de-montajının da kolay olmasıdır. Mülteci Çadırı istenilen büyüklükte imal edilebilmektedir. Çadır dikiminde genellikle kumaş olarak branda kullanılır. Branda kullanılmasındaki temel etken içeriye su sızmasını engellemektir.

Çünkü Kızılay tipi çadırlar adından da anlaşılacağı üzere genellikle Kızılay tarafından afet durumlarında insanlara yardımcı olmak, onlara konaklayacakları alanlar sağlamak, gerektiği durumlarda sağlık hizmeti sunmak için revir olarak kullanılması gibi sebepler için üretilmiştir. Kızılay çadırları son derece sade, gösterişten uzak ve amaca yöneliktir. Fazla ayrıntı ve gösteriş ekstra maliyet yaratacağından Mülteci Çadırı amaca uygun barınma / korunma için yağılan çadırlar sağlam kumaşlar kullanılması esas alınarak hızlı bir şekilde üretilmektedir.

Cadirci.net müşterilerini gereken durumlarda Kızılay çadırlarına yönlendirmekte ve piyasada bulunan pek çok Mülteci Çadırı daha sağlam, ergonomik ve montaj ve de-montaj işlemleri kolay ürünler satmaktadır. Üstün satış sonrası desteğini de hiçbir zaman eksik etmemektedir.Cadirci.net üstün tecrübesi ile Mülteci Çadırı internet sitesi üzerinden alıcılarına sunmaktadır.

Mülteci Çadırı fabrikamızda her ebat ve her şekilde imal edilmektedir.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA