Kolay Kurulan Büyük Çadır

Asma Germe Çadırlar arasında en hızlı kurulan ve sökülen Çadır Modelidir. Özellikle Fuar alanları ve benzeri açık alanlarda yakın zaman da çok sık kullanılacak  bir çadır türü olan Asma Germe Çadır Modelleridir.  Yaz ve Kış aylarına uygun bu Çadır tipi yurt dışında kullanılmaya uzun süre önce başlamış olmasına karşın Türkiye ye firmamızın kazandırdığı bi Çadır Şeklidir. Sadece gölge amacı ile değil kapalı bir çok mekan için kullanılırlar. Çok pratik kurulumu ve sökümü olan bir ürün olan bu ürünlerin kurulumu çok kolaydır.

Ancak iklim etkisi yapmazlar. Asma Germe Çadırların sık olarak koruma amacı sadece güneşten dayanıklı olarak bilinmektedir.

Her türlü hava koşulunda koruma için uygun olan bu çözümler iç kısımlarına genel olarak rüzgar aldıklarından çok dayanıklı olmaları istenir. Harika bir çözüm olan bu ürünler yaz ayları için mükemmeldir. Ancak başlı başına da bir mühendislik tasarımıdır. Çadırlar germe sureti ile kurulurlar ve bu gerilimi karşılayan pek çok çubuk mekanizması ya da benzer sistem bulunur. Ek bir yük geldiğinde ya da rüzgar gibi ek bir yük uygulandığında bu sistemin dengesini bozulmaz. Bu tip bir durumda zarar görmemek adına kaliteli ve uygun tasarıma sahip çözümlerin uygulanması hayat kurtarabilir.  Asma Germe Çadır yöntemi ile kurulmuş hava alanları da bulunmaktadır, bir çok kişinin içerisinde kullanımına olanak sağlayacak boyutta alanlarda da bu Çadır yöntemi kullanılmaktadır. Doğal olarak bu sistem son derece esnek ve  kullanım alanı çok geniş bir sistemdir. Değişik Kır ve organizasyon  Çadırı olarak da kullanılabilen sistemin etrafı açık olarak sahne, podyum gibi amaçlarla da kullanılabilir, kapalı alan oluşturması için özen tasarımları ve çözümleri uygulanması gerekir. Kolay Kurulan Büyük Çadır, Gerdirmeli Çadır

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA