pilsa Branda

Pilsa Branda

Branda genel olarak plastikten imal edilen pvc dokumalı ve pvc laklı bir üründür. Kumaşa benzer şekilde rulolar halinde satılır. Bu ürün istenirse bir yere örtü olarak kullanılabilir. Örtü, makina kılıfı, iskele brandası, koruma brandası, pazar çadırı imalatında en çok kullanılan malzemelerden biri olarak bilinmektedir.

Bu ürünün pek çok kullanım alanı vardır ancak her zaman amaç dış ortama karşı koruma sağlamaktır. Kalitesiz bir Branda kullanım sırasında rengini kaybedebilir. Çabuk delinen ve ince malzemeden yapılan ürünler istenmez. Daima basınca belirli bir dayanım, gergin durmaya uygunluk aranmaktadır. Bazı Brandalar kalın bazıları ince olarak imal edilirler. Kullanım alanı istenen kalite ve çözüm için bir parametre olarak önemlidir.

Dış ortam etkenlerine karşı çok dayanıklı olan su geçirmeyen, korozyona dayanımı yüksek olan bu ürünler çok tercih edilir. Çok uzun ömürlü olan kaliteli Brandalar pek çok kullanım alanında karşımıza çıkmaktadır.

Çadırlar Brandaların çok geniş bir kullanım alanıdır. Şeffaf ve opak pek çok Branda bu tip hizmetler için kullanılmaktadır. Brandalar diğer malzemelere göre uygun olabilir ancak kaliteli ve istenen tipte bir çadır pahalı olabildiğinden pek çok kişi Kiralık Çadırları tercih etmektedir. Branda kalitesi önemli bir konudur ve uygun olmayan bir Branda koku yapar ya da istenen iklimde istenen çözümü sunmaz. Farklı çözümler için uygun Branda tercihleri yapılmalı, kaliteli uygulamalar ile pekiştirilmelidir.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA