Yemekhane Çadırı

Yemekhane Çadırı, İstanbul- Bağcılar semtinde bulunan Ahi Evran İmam Hatip Lisesi Yemekhane Çadırı şirketimiz tarafından yapılmıştır. Şuan gezmekte olduğunuz ürünümüz izolasyonsuz olarak okulumuzun bahçesinde faaliyetini Yemekhane olarak sürdüren 380 m2 kapalı alandır.

Çadırları  kurmak ve kullanılacak çadır seçmek pek kolay bir iş değildir. Bu yüzdende çadır konusunda uzman olan firmaların yardımını almak gerekmektedir. Efor çadır ve branda olarak en iyi çadırların üretimini yapmaktayız. En doğru çadırı sadece doğru adreste bulabileceğiniz için ikitelli organize sanayi bölgesindeki firmamıza tüm müşterilerimizi beklemekteyiz. Müşterilerimizin en iyi hizmeti alacaklarını ve uygun fiyat seçenekleriyle birlikte firmamızdan memnun ayrılacaklarını garanti etmekteyiz.

Çadırlar genel olarak Çadır  iskeleti ve Çadır Brandasından oluşur. Çadır bezleri polyester ya da pamuk içeren brandalardır. Bu yüzden her türlü hava koşullarında en iyi korumayı sağlayabilen ürünlerdir. Çok tipte çadırlar mevcuttur. Bu çadırların en yaygın kullanılanları afet çadırları, askeri çadırlar, kamp çadırları, yemekhane çadırları ve hayvan barınağı çadırları şeklinde sıralanmaktadır. Afet çadırları, evi zarar görmüş ola kişilerin kısa bir süreliğine de olsa hayatlarını idare edebilecekleri yer olarak gösterilmektedir. Asker çadırları, olumsuz doğa koşullarında ilerleyen askerlerin dinlenebilecekleri ortam yaratmak için üretilmiş ürünlerdir. Kamp çadırları en çok satılan ürünlerin başında gelmektedir. Doğayla iç içe olmak isteyenlerin hava koşullarından ve haşerelerden korunması için tasarlanmıştır. Yemekhane çadırları ve hayvan barınağı çadırları son derece geniş çadır gruplarındandır.

Çadır üretimi konusunda en iyi olan firmamız şirketlere özel promosyon çadırları da üretmektedir. Panayırlarda ya da tanıtım yerlerinde şirket ya da ürün tanıtımı olarak kullanılan Çadır Modelleridir.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA