İnşaat Brandası

İnşaat Brandası; Ülkemizde yılda binlerce yeni inşaat başlamakta ve eski yapı olan binlerce bina ve alanın yenilenme çalışması yapılmaktadır. Bu tip inşaat çalışmaları yaparken, bütün hava koşullarını değerlendirip düşünmeli ve buna bağlı olarak gerekli tedbirler alınmalıdır. İnşaat Brandası, Gerek doğal olaylar gerekse sokak hayvanları tarafından inşaatın içine girilip tehlikeli bir hal almasını engellemek için en sık kullanılan yöntem inşaat Branda sistemidir. İnşaat alanınızın bütün çevresini bu tip İnşaat Brandası ile kapattığınızda hem çevreye verebileceğiniz rahatsızlığı engellersiniz hem de olası bir maddi kazanın da önüne geçmiş olursunuz. Bütün bu artıların dışında sokak hayvanlarının inşaata verebileceği zararı ya da inşaat alanına girdiklerinde sokak hayvanlarının maruz kalabileceği kazaları ve istenmeyen durumları da engellemiş olursunuz.

İnşaat Brandası:

Kurulumu ve istenildiği taktirde sökülmesi gayet pratik ve kolay olan bu tip inşaat brandaları tüm ahşap ve metal iskeletler için uygun olup istenilen büyüklükteki ebatlarda üretilebilmektedir. Çok soğuk ortamlarda da çok sıcak ortamlarda da formu bozulma göstermez ve esneme payları da mevcuttur. Yırtılma mukavemetleri ortalama 500n/5cm olan bu tip inşaat brandası, şeffaf olarak da sipariş verebilirsiniz koyu renkte de. Aynı zamanda olası bir yangının da baş düşmanı olan bu tip inşaat brandaları, yangının çevre binalara veya inşaat alanı dışına çıkmasını geciktirir. İtfaiye gelinceye kadar bir bakıma oranın öncü itfaiye kuvveti gibi görev yapar.

Bu tip inşaat brandası siparişi vermek isterseniz müşteri hizmetleri numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA