İskele Brandası

İskele Brandası

İskele Brandası, İnşaat ortamında Can ve mal kaybını önlemek, çevreye verilebilecek zararların önüne geçmek gibi sebeplerle kullanılan branda çeşitleridir. Hemen her inşaatta kullanılması zorunlu bir güvenlik önlemi unsurudur.

 İskele Brandası:

İskele Brandası hem yeni yapılan inşaatlarda çevreyi inşaatın etkilerinden korumak için, hem de inşaatı çevreden gelecek etkiler ve iklimsel koşullardan korumak için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra yıkımı yapılan binalar, tadilatı ve restorasyonu yapılan binalarda da İskele Brandası sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle açılışı yeni yapılacak ve restorasyona giren yapıların dış mekanları merak uyandırması ve görkemli bir açılış yapılabilmesi için inşaat brandaları desteği ile sıkıca kapanmaktadır. Bunlarla birlikte özellikle kış aylarında yapılan inşaatlarda inşaat brandaları büyük önem taşımaktadırlar. İnşaat önünde bekletilen ve bina yapımında kullanılan malzemeler örneğin, kum, çimento ve benzeri gibi ürünlerin deforme olmadan muhafaza edilmesi gibi alanlarda inşaat brandalarının önemi son derece büyüktür. Ayrıca dış cephe matolamaları ve kaplamaları yapılırken bina dışlarında inşaat brandası sıklıkla tercih edilmektedir. İskele Brandası pek çok yerde niteliksiz olarak satılmaktadır. Alıcılar inşaat brandası alırken ürünün kalitesine, kumaş yapısına ve sağlamlığına dikkat etmelidirler. Çünkü inşaat brandaları etkin kullanım sağlanabilmesi için gergin durmalıdır ve takdir edilmelidir ki gergin duran bir ürün deformasyona daha çok açıktır. Bu sebeple ürün yapımında kullanılan malzemelerin kaliteli olması son derece önemlidir.

 

Efor Branda İskele Brandası nı piyasanın aksine küçük hesaplar yapmadan en kaliteli malzeme ile üretimini yaptığı inşaat brandalarını istenilen boy ve ebatlarda müşterileri ile buluşturmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA