Dekoratif Çadır

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Florya Sosyal Tesisleri içerisinde, düğün organizasyonları için hazırlanan Kır düğün alanı gölgelendirme çalışmalarımızdan bazı görüntüler. Kır Çadırları adından da anlaşılacağı gibi kır ve buna benzer yerlerde kullanımı, montajı ve de montajı kolay, kullanışlı ve pratik bir tasarımdır. İbb Florya sosyal tesislerinde de Kır Çadırları İstanbulluların düğünlerine hizmet etmesi için tasarlanıp Hem gölgelendirme, hemde dekorasyon amacı ile geçtiğimiz aylarda hizmete sunulmuştur. İstekleri doğrultusunda istediğiniz çeşit, ebat ve boyutlarda size uygun imalini gerçekleştirmekteyiz. Hadi durmayın bu muhteşem tasarım harikası kır çadırlarımızdan sizde sahip olabilirsiniz.

Dekoratif Kamelya ürünlerimizle, siz değerli müşterilerimiz sitemizde gezerek size uygun kır çadırınızı seçebilir ve sitemiz aracılığı sayesinde bu kır çadırlarından sipariş ederek bizden temin edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemiz aracılığı ile veya 0212 419 33 00 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunabilmek için aldığımız işi zamanında ve cazip fiyatlarla müşterilerimize teslim ederek size yüksek kalitede hizmet vermek en büyük ilkemizdir. Bu hizmetlerimizin yanı sıra siz değerli müşterilerimiz devamlı kullanmak değil de geçici kullanımlık bir çadır istiyorsanız tamda aradığınız yerdesiniz.

Dekoratif Çadır modellerimizle müşterilerimizin karşısındayız. Değişik birçok çeşit ve modellerde kiralık çadırlarımız mevcut olup siz değerli müşterilerimizin isteğini karşılayacak zaman süreleri içinde cazip ve ekonomik fiyatlarla ayağınızı getirmekteyiz. Unutmayın verdiğimiz hizmetler siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için uzman kadromuzla beraber size iyi bir hizmet kalitesi sağlamak için. Dekoratif Tente hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemiz içeriğinde bulunan iletişim adreslerinden veya 0212 419 33 00 telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA