Kurban Çadırı Fiyatları

Kurban Çadırı Fiyatları

özellikle kurban bayramı döneminde hayvancılıkla uğraşan kimselerin yetiştirdikleri kurbanlık hayvanlarını satışa sundukları çadırlardır. Büyük baş ve küçük baş hayvanlar satış için getirildikleri pazarda bu çadırlar içerisinde bakılarak satış için hazır halde bulundurulurlar.

 

Kurban çadırlarının başlıca özelliği içerisinde devamlı büyük baş ve küçük baş hayvan barınacağından havalandırmasının sağlıklı olmasıdır. Bunun haricinde yanmaz kumaştan da  yapılabilir Kurban Çadırı Fiyatları . Kurban çadırı modelleri, boyutları ve tiplerine göre sınıflara ayrılmışlardır. Genelde Kurban Çadırı Fiyatları kullanıldığı kurban çadırlarında önemli olan hayvanların konaklayacağı alanın ferah ve havadar olmasını sağlamaktır. Kaliteli su geçirmez kumaşlardan yapılmış kurban çadırlarının yanı sıra büyük baş ve küçükbaş hayvanları özellikle kış soğuğundan ve yaz aylarının bunaltıcı sıcağından koruyacak bir tür kumaştan yapılmış olan kurban çadırları da mevcuttur. Kurban çadırı modelleri fiyatlandırılırken Kurban çadırının metrekaresi ve kullanılan malzemenin kalitesi baz alınmaktadır. Piyasada pek çok Kurban çadırı üretimi yapan firma bulunmaktadır. Fakat pek çok kullandıkları kalitesiz malzemeler sebebi ile çadırların ömrü kısa olmakta ve hayvanları hava koşullarından yeteri miktarda koruyamamaktadır. Bu da hayvan kayıplarına ve dolayısıyla ekstra zararlara sebep olmaktadır. Bu sebeplerle hayvan çadırı alırken çadırın modeli, deseni, donanımı kadar Çadır nereden alındığı da büyük önem taşımaktadır.

 

Kurban Çadırı Fiyatları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde dizayn edilmiş kurban çadırlarını avrupa standartlarında üreterek hayvan sağlığını dikkate alıp sizlere birinci elden ulaştırır. Farklı renk ve desenlerde, hırsızlıklara karşı hayvan güvenliği için kilitli kapı sistemleri eklentileri ile cadirci.net daima yanınızdadır.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA