Promosyon Çadırları

Promosyon çadırları çok pratik ve kolay kurulumu sağlar. Her türlü etkinlikte tanıtım, iletişim, kafeterya, danışma, alım satım amaçlı kullanılabilir çadırlardır. Bir diğer deyimle tak sök kullanımla hızlı imalat ve hızlı montaj hedef alınmış ekonomik uygun çadır modelleridir. Tabi bu çadırlarda hafif demir iskelet kullanıldığı için bu çadırlar hafif yapıda olup hafif kaplama ve brandalar ile uyumlu çadırlardır.

 

     Promosyon çadırlarının en önemli özelliği hızlı ve kolay kurulum yapılmasıdır. Ve bunun içinde en önemli tercih sebebidir. Bu çadırların nakliye işlemleri de daha kolay olup daha az yer kaplar bunun içinde bu konuda büyük avantaj sağlamaktadır. Çoğu çadırlar dış mekanlar da uygun olup kurulumu yapılır. Fakat promosyon çadırları fuar alanları gibi veya iç mekanlarda kullanım alanına uygundur.

 Promosyon Çadırları:

Bu çadırlar kullanım yeri ve alanına göre etrafı kapanabilir özelliktedir. Her türlü çadırda olduğu gibi bu çadırlarında kullanıldığı alana ve yere göre büyüklükleri farklılık gösterir. Promosyon çadırları açılır kapanır şekilde de olabilir. Ama genel de belirttiğimiz gibi tak sök çadırlar kullanılır. Çadırların kurulumu kolay oldukları için kişiler kendileri rahatlıkla kurabilir ve bahçelerde her türlü ihtiyaçta kolayca kurulumu yapılıp kullanılabilir.

 

Promosyon çadırları diğer çadırlardan farklı olması ile birlikte iç dış mekanlarda kurulup kolayca söküm işlemi yapılıp yer değiştirilebilir. Kullanılan malzemeleri hafif ve kaliteli olmakla beraber dış etken ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA