Ahi Evren Lisesi Yemekhane Çadırı

Yemekhane Çadırı kullanımı kapalı alan sıkıntısı yaşandığı her koşulda çok yaygındır. Çünkü dışarıda soğuk, yağmur gibi olumsuz hava koşullarından ve haşerelerden koruyan bir yapısı bulunmaktadır. Çadırların üzerindeki kumaş ise oldukça dayanıklı ürünlerden biridir. En iyi şekilde korumayı sağlamaktadır. Çadır firmamız başakşehir’de bulunmaktadır. Efor çadır ve branda adıyla her çeşit çadırın üretimini en iyi malzemeleri kullanarak yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her türlü olumsuz koşuldan çadır ile korunmanızı sağlamaktayız.

Yemekhane Çadırları dışında; Askeri çadırlar, kamp çadırları ve hayvan barınak çadırları olumsuz hava koşullarına göre en iyi şekilde dizayn edilmiş ürünler olarak göze çarpmaktadır. Bu ürünlerin genel olarak yapılarında pamuklu branda ya da polyester branda bulunmaktadır. Çadırlar genel olarak üçgen yapılarda görünmektedir. Ancak ev tipi çadırlar da mevcuttur. Firmamızın ürettiği bu tarz çadırlar ile afetlerden etkilenen insanların yaşamlarını bir süre idare edebilmeleri sağlanmaktadır. Rüzgâr, yağmur ve diğer olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı ürünlerdir. Yemekhane olarak kullanılan çadırlar aşevlerinin en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Çok geniş olmalarıyla birlikte içinde yüzlerce insan birlikte bulunup yemek yiyebilmektedir. Dayanıklı Çadır tipine iyi bir örnek olan yemekhane çadırlar, ramazan ayında daha da büyük bir öneme kavuşmaktadır.

Firmamız en iyi hizmeti sunmaktadır ve kamp çadırları, promosyon çadırları, fuar çadırı gibi çok seçenek ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat seçenekleriyle en kaliteli Çadır malzemelerini sunmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA