Yemek-hane-çadırları

Hasan Kağnıcı İlk öğretim Okulu Yemekhane Çadırı

Çadırlar geçmişten günümüze birçok alanda kullanılmıştır. Yemekhane Çadırı ve Barınmak amacıyla kullanmak en yaygın kullanım çeşitlerinden biridir. Ancak yemekhane olarak ya da hayvan barınağı olarak da kullanılan Çadır Tipleri mevcuttur. Eğlence amaçlı olarak kamp yapmak için de çadırlar kullanılmaktadır. Bir fuar için çadırlar kullanılabilir.

Evi olmayan insanların ya da afetler nedeniyle evlerinden ayrılmak zorunda kalan insanların geçimlerini devam ettirebilmeleri adına bir nevi ev olarak kullanılması için çadır temin eden bir firmamız bulunmaktadır. Firmamız yemekhane olarak kullanılan çadırların da üretimine büyük önem vermektedir. Ramazan aylarında kurulan iftar çadırları da bu tarz çadırlardandır. Kamp yapmak için iki ya da dört kişilik çadırlar üretilmektedir. Askerlerin doğa koşullarında kendilerine barınabilecek alanlar yapabilmesi için de asker çadırlarımız mevcuttur. Çadırlar kesinlikle su geçirmez olup rüzgârı ve soğuğu en az hissetmenizi sağlamaktadır. Her türde Yemekhane çadırı imalatı ve temini yapılmaktadır.  Barınak çadırlar kendinizi konforlu hissetmenizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Geniş fuar çadırları, hayvan barınakları ve kurban çadırları da ihtiyacı tamamen karşılayabilecek yönde yapılmış ürünlerdir. Ünlü firmaların tanıtımlarını ve ürün tanıtımını yapmak amacıyla kurulan promosyon çadırları da firmamız tarafından üretilmektedir.

Çadır firmamız başakşehir’de ikitelli organize sanayi bölgesinde yer almaktadır. Efor çadır ve branda adı altında hizmet etmektedir. Ürünlerin tamamı en iyi pamuklu branda ya da polyester brandadan üretilmektedir. Firmamız için müşteri memnuniyeti en önemli husustur.

Bu gönderiyi paylaş

DOKUN ARA